Week     09.00 - 12.30 12.30 - 16.30   Week     09.00 - 12.30 12.30 - 16.30
31 Ma 27-jul Harold Wassenaar Ed Maagdenberg/ Jules van de Donk/Pim v.d. Spruit   36 Ma 31-aug Harold Wassenaar Ed Maagdenberg/ Jules van de Donk/Pim v.d. Spruit
  Di 28-jul Lous Meijer Steve Powel     Di 1-sep Simon Lagendijk Dick Ruigrok
  Wo 29-jul  Harry Clemens Elly Oudshoorn     Wo 2-sep Jan Westein Elly Oudshoorn
  Do 30-jul Peter Staats Dick Ruigrok     Do 3-sep Peter Staats Grard Laas
  Vr 31-jul Niek van Ginkel/Maurits van de Loo Dick Faas     Vr 4-sep Niek van Ginkel/Maurits van de Loo TOERNOOI
                     
32 Ma 3-aug Harold Wassenaar Ed Maagdenberg/ Jules van de Donk/Pim v.d. Spruit   37 Ma 7-sep Harold Wassenaar Ed Maagdenberg/ Jules van de Donk/Pim v.d. Spruit
  Di 4-aug Simon Lagendijk Nico Stuffers     Di 8-sep Lous Meijer Steve Powel
  Wo 5-aug Jan Westein Elly Oudshoorn     Wo 9-sep Gerard van Dijk Elly Oudshoorn
  Do 6-aug Cor Hulsbos Gerard Laas     Do 10-sep Hans Put Peter Staats 
  Vr 7-aug Niek van Ginkel/Maurits van de Loo Fred Wassink     Vr 11-sep Niek van Ginkel/Maurits van de Loo Ruud van der Helm
                     
33 Ma 10-aug Harold Wassenaar Ed Maagdenberg/ Jules van de Donk/Pim v.d. Spruit   38 Ma 14-sep Harold Wassenaar Ed Maagdenberg/ Jules van de Donk/Pim v.d. Spruit
  Di 11-aug Lous Meijer Steve Powel     Di 15-sep Simon Lagendijk Dick Ruigrok
  Wo 12-aug  Peter Staats Elly Oudshoorn     Wo 16-sep Jan Westein Elly Oudshoorn
  Do 13-aug Hans Put Nico Stuffers     Do 17-sep Hans Put Gerard Laas
  Vr 14-aug Niek van Ginkel/Maurits van de Loo Ruud van der Helm     Vr 18-aug Niek van Ginkel/Maurits van de Loo Harry Woerde
                     
34 Ma 17-aug Harold Wassenaar Ed Maagdenberg/ Jules van de Donk/Pim v.d. Spruit   39 Ma 21-sep Harold Wassenaar Ed Maagdenberg/ Jules van de Donk/Pim v.d. Spruit
  Di 18-aug Simon Lagendijk Dick Ruigrok     Di 22-sep Lous Meijer Steve Powel
  Wo 19-aug Jan Westein Elly Oudshoorn     Wo 23-sep Gerard van Dijk Elly Oudshoorn
  Do 20-aug Hans Put Gerard Laas     Do 24-sep Yvonne Allebes Nico Stuffers
  Vr 21-aug Niek van Ginkel/Maurits van de Loo Harry Woerde     Vr 25-sep Niek van Ginkel/Maurits van de Loo Harry Clemens
                     
35 Ma 24-aug Harold Wassenaar Ed Maagdenberg/ Jules van de Donk/Pim v.d. Spruit   40 Ma 28-sep Harold Wassenaar Ed Maagdenberg/ Jules van de Donk/Pim v.d. Spruit
  Di 25-aug Lous Meijer Steve Powel     Di 29-sep Simon Lagendijk Dick Ruigrok
  Wo 26-aug Gerard van Dijk Elly Oudshoorn     Wo 30-sep Jan Westein Elly Oudshoorn
  Do 27-aug  Cor Hulsbos Nico Stuffers     Do 1-okt Peter Staats Marijke Groot
  Vr 28-aug Niek van Ginkel/Maurits van de Loo Harry Clemens     Vr 2-okt Niek van Ginkel/Maurits van de Loo TOERNOOI


Copyright Golfclub Ter Specke © 2017 - 2022