Marshalrooster 22-4   1 augustus  t/m 7 oktober 2022              
Week     08.30 - 12.30 12.30 - 16.30   Week     08.30 - 12.30 12.30 - 16.30
31 Ma 1-aug Harold Wassenaar Ed Maagdenberg/ Jules van de Donk/ Pim vd Spruit   36 Ma 5-sep Harold Wassenaar Ed Maagdenberg/ Jules van de Donk/ Pim vd Spruit
  Di 2-aug Fred Teeuwen Aart Koelewijn     Di 6-sep Fred Teeuwen Dick Ruigrok
  Wo 3-aug Peter van der Drift Elly Oudshoorn     Wo 7-sep Gerard van Dijk Elly Oudshoorn
  Do 4-aug Peter Staats Herman Vonk     Do 8-sep Peter van der Drift Gerard Laas
  Vr 5-aug Niek van Ginkel/ Maurits van de Loo TOERNOOI/ Ank Scholte     Vr 9-sep Niek van Ginkel/ Maurits van de Loo Fred Wassink
                     
32 Ma 8-aug Harold Wassenaar Ed Maagdenberg/ Jules van de Donk/Pim vd Spruit   37 Ma 12-sep  Ruud van der Helm Ed Maagdenberg/ Jules van de Donk/Pim vd Spruit
  Di 9-aug Fred Teeuwen Dick Ruigrok     Di 13-sep Fred Teeuwen Dick Ruigrok
  Wo 10-aug Gerard van Dijk Elly Oudshoorn     Wo 14-sep  Niek van Ginkel Elly Oudshoorn
  Do 11-aug Peter van der Drift Gerard Laas     Do 15-sep Peter van der Drift  Harry Woerde
  Vr 12-aug Niek van Ginkel/ Maurits van de Loo Ruud van der Helm     Vr 16-sep Niek van Ginkel/ Maurits van de Loo Ruud van der Helm
                     
33 Ma 15-aug Harold Wassenaar Ed Maagdenberg/ Jules van de Donk/ Pim vd Spruit   38 Ma 19-sep  Gerard Laas Ed Maagdenberg/ Jules van de Donk/ Pim vd Spruit
  Di 16-aug Fred Teeuwen Aart Koelewijn     Di 20-sep Fred Teeuwen

Aart Koelewijn

  Wo 17-aug Gerard van Dijk Elly Oudshoorn     Wo 21-sep Gerard van Dijk Elly Oudshoorn
  Do 18-aug Peter van der Drift  Harry Woerde     Do 22-sep  Peter Staats Gerard Laas
  Vr 19-aug Niek van Ginkel/ Maurits van de Loo Harry Woerde     Vr 23-sep Niek van Ginkel/ Maurits van de Loo Ruud van der Helm
                     
34 Ma 22-aug Harold Wassenaar Ed Maagdenberg/ Jules van de Donk/ Pim vd Spruit   39 Ma 26-sep Harold Wassenaar Ed Maagdenberg/ Jules van de Donk/ Pim vd Spruit
  Di 23-aug Fred Teeuwen Dick Ruigrok     Di 27-sep Fred Teeuwen Aart Koelewijn
  Wo 24-aug  Harry Clemens Elly Oudshoorn     Wo 28-sep  Niek van Ginkel Elly Oudshoorn
  Do 25-aug Ank Scholte Gerard Laas     Do 29-sep Cor Hulsbos  
  Vr 26-aug Niek van Ginkel/ Maurits van de Loo Harry Clemens     Vr 30-sep Niek van Ginkel/ Maurits van de Loo Dick Faas
                     
35 Ma 29-aug Harold Wassenaar Ed Maagdenberg/ Jules van de Donk/ Pim vd Spruit   40 Ma 3-okt Ruud van der Helm Ed Maagdenberg/ Jules van de Donk/ Pim vd Spruit
  Di 30-aug Fred Teeuwen Aart Koelewijn     Di 4-okt Fred Teeuwen Dick Ruigrok
  Wo 31-aug  Harry Clemens Elly Oudshoorn     Wo 5-okt Gerard van Dijk Elly Oudshoorn
  Do 1-sep Simon Lagendijk  Gerard Laas     Do 6-okt Peter Staats Gerard Laas
  Vr 2-sep Niek van Ginkel/ Maurits van de Loo TOERNOOI/ Ank Scholte     Vr 7-okt Niek van Ginkel/ Maurits van de Loo TOERNOOI/ Ank Scholte
                     
                     
              Versie:   10-8-2022 9.45  uur


Copyright Golfclub Ter Specke © 2017 - 2022